خدمات

خدمات

وکیل بهاره کریمی

دریافت خدمات حقوقی

خدمات حقوقی خانواده

تمامی وکلا می توانند در تمامی زمینه ها فعالیت کنند و هیچ محدودیتی ندارند. تقسیم بندی آن ها تنها برای معرفی انواع خدمات حقوقی است و معمولا وکلا در یک حوزه به صورت تخصصی تر فعالیت می کنند.

خدمات حقوقی ملکی

یکی از شایع ترین مشکلات و دعاوی که امروزه رایج است، دعاوی مربوط به املاک است. دعاوی مربوط به اموال غیر منقول را می‌توان جزء پر تکرار ترین دعاوی کشورمان نام گذاری کرد.

خدمات حقوقی کیفری

همان طور که تا کنون متوجه آن شدید، خدمات حقوقی در موسسات حقوقی به صورت‌های مختلفی به شما ارائه خواهد شد. هر پرونده‌ای را یک وکیل متخصص به همان مبحث بررسی خواهد کرد.

خدمات دعاوی حقوقی

مشاوره با وکیل حقوقی یکی از مهم ترین خدمات حقوقی است که موسسات حقوقی به شما ارائه خواهند کرد. شاید مشکلات حقوقی تا کنون گریبان گیر شما نیز شده باشد.

وکیل ارث

تعیین وراث و سهم‌الارث، مسئله مهمی است که امروزه مطرح است. در واقع یکی از مهم ترین مراحل دریافت ارث، اثبات وراثت و تعیین سهم‌الارث است.

مشاوره حقوقی حضوری

شاید با وجود راه‌های مختلف مشاوره حقوقی، کم تر کسی به مشاوره حقوقی حضوری فکر ‌کند. از دید برخی افراد، مشاوره حقوقی حضوری چندان مزایایی ندارد.

مشاوره حقوقی آنلاین

گفتیم که مشاوره‌های حقوقی را می‌توان به 3 شیوه آنلاین، تلفنی و حضوری انجام داد. مشاوره حقوقی آنلاین یکی از بهترین شیوه‌هایی است که برخی موسسات از طریق آن خدمات حقوقی را به متقاضیان ارائه می‌کنند.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی یکی دیگر از شیوه‌های ارائه خدمات حقوقی است که در موسسات حقوقی به شما متقاضیان ارائه می‌شود. مشاوره حقوقی تلفنی در واقع ساده ترین راه و سریع ترین راه برای دریافت مشاوره است.

فرایند
  • ارائه خدمات حقوقی به صورت مستمر یا موردی به اشخاص حقیقی و حقوقی
  • قبول وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور دفاع از حقوق آنها و مراجع به مراجع قضایی و داوری
  • قبول وکالت افراد به عنوان نمایند، امین و معتمد آنها در مراجعه به اداره ها و سازمان ها قضایی، دولتی و غیر دولتی
  • قبول داوری و معرفی داوران جهت رفع اختلافات بین طرفین دعوا
  • ارائه خدمات مشاوره ای حقوقی به صورت رایگان، تلفنی و حضوری
  • انجام فعالیت ها و ارائه خدمات حقوقی طبق قوانین مراجع قضایی و دادگستری ایران

دریافت خدمات مشاوره ای حقوقی

اگر به دنبال مشاوره حقوقی به صورت  تلفنی، آنلاین و حضوری هستید می توانید با ما از طریق واتساپ و ایتا تماس حاصل فرمایید. تیم ما پیشرو در مشاوره حقوقی تمامی زمینه ها می باشد و شما می توانید سوالات و مشکلات خود را با تیم ما مطرح نمایید. ما بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهیم.